טיולי חוויה ברחבי הארץ
הרצאות וסדנאות להעצמה אישית 
 052-3342249    
   
הצעות לטיולים
ירושלים
 
הכרמל
   
קיסריה, עין הוד וחוף הבונים
 
רמת הגולן
   
עין פשחה ומצדה
 


ירושלים
לא שואלים ישראלי "האם היית כבר בירושלים?"
עדיף לשאול: "מתי בפעם האחרונה היית בירושלים? או כמה פעמים היית בעיר הקודש?"
כי כולנו מרגישים חובה להיות שם ולהכיר את העיר וכולנו מכירים חלק מהסיפורים ואפילו את עיקרי ההיסטוריה. האומנם אנו מכירים את רזי העיר? האם לימדו אותנו את כל האמת?
כיצד נהיית עיר אחת למקום הקדוש ביותר בעולם? יש שיאמרו "צו אלוהי" ויש שיאמרו "פוליטקה",
בואו נחזור לירושלים, לגלות אחת ולתמיד את העבר שמסתתר מתחת לפני השטח ואת  המתרחש בהווה.
בואו נשמע מה אומרים יושבי העיר על השלום הנכסף, בואו נגלה את שרידי העבר העולים מחדש אל נגד עיננו ומפתיעים אף את המדריכים המנוסים ביותר...
במגוון מסלולים ואתרים נוכל לחשוף אט אט את עומק ההיסטוריה, נתיימר להבין היכן הכל התחיל, לאן הגענו, ולאן פנינו מועדות. 
 

הכרמל
מה נשאר מההר הירוק כל ימות השנה לאחר השריפה והאם תהיה שריפה נוספת?
איך הצילו את היחמור האצילי ויפה התואר מהכחדה והיכן ניתן לראותו?
האם אתה מכיר את השונית שנמצאת מול חופי הכרמל?
האם פגשת את האדם הקדמון שהשאיר לנו שרידים שמושכים חוקרים מכל העולם?
בכרמל יש יותר מ 1000 ק"מ של שבילים המובילים אל תוך היערות שעדין מהווים בית למאות מיני בע"ח חיים.
בואו לכרמל לטייל להכיר ולחוות את ההר הירוק כל ימות השנה.
 
קיסריה, עין הוד  וחוף הבונים: אדם מול הטבע - הרמוניה או הרס?  
קיסריה- נבקר בעיר העתיקה שנבנתה ע"י הורדוס הגדול, נגלה את סודותיה של העיר המבצבצים מבין האבנים וגם- מי אמר: "אנחנו חזקים מכל כוחות הטבע?" לאן הלכו יהודים שלא שמעו בקולם של רבני התקופה? מה אמר רבי עקיבא לפני שנרצח בעינויים בידי הרומאים ולמה דווקא בקיסריה?
עין הוד- כפר אומנים מרתק ומיסטורי, מי בנה את בתי האבן ויפים? ומה הקשר בין עין הוד לעין חוד? בין הסמטאות שנראות כמו בסרט היסטורי נבקר בגלריות אומנים ונשמע את סיפוריהם ועל הקשר של הישוב לשמורות ולגנים הלאומיים שמקיפים אותו. 
חוף הבונים- רבים אומרים שזהו החוף היפה בארץ ובין היפים בעולם, מה עושה אותו ליפה כל כך? מי שומר עליו ומפני מי? האם ילדינו ונכדינו ימשיכו להינות מיופיו של החוף והשמורה?
 
רמת הגולן
יום ברמת הגולן יכול לשנות את חייך. ייתכן ותרגיש קטן מול תופעות הטבע, המכתיבות את חוקי החקלאות, התעשייה והיחסים בין בני האדם מאז ועד ימינו; מהרי הגעש שפרצו בעוצמה שיכולה לבייש פצצת אטום ועד לתנועתם של הלוחות הטקטוניים שעדיין זזים ומרחיקים את רמת הגולן משאר הארץ.
הגיע הזמן לחקור קצת את הטבע ולנסות להבין איך מתוך מיליוני השנים של היווצרותו, יצור קטנטן אחד התחיל לשנות ולהשפיע עד שהביא סכנה כוללת לטבע ולעצמו.
שלוש מלחמות בעידן המודרני ניטשו בין סוריה לישראל, בואו נראה את ההיסטוריה בעיניים, בואו נשמע את סיפורי הלוחמים, נסתכל לאויב בעיניים ונגלה מול מי באמת אנחנו נלחמים, מתי תהיה המלחמה הבאה והאם היא נמנעת.
רמת הגולן מספקת לנו את המקום האידיאלי להבין מהי מלחמה מהזווית של הלוחם ומהזווית של טבע האדם, בואו נשבור את כללי המשחק של וויכוחים ודיוני סרק, בואו נבין איך כל סכסוך מתחיל ואיך אפשר לסיימו אם בכלל! 
 
עין פשחה ומצדה
על שפת ים המלח, הקורא לכם להצילו מחמת הבורות והשחיתות המאיימות להכחידו, ישנה שמורה קטנה וחבויה מעין הנוסעים בכביש אל עבר המלונות המפוארים. שם נגלה מספר מעיינות, סביבה ירוקה וקורנת שמשכה את אבותינו מימי קדם, נמלה אחת קטנה תסביר לנו למה ארץ ישראל היא צומת דרכים עולמית ומדוע יצור אחד החליט לשחות בים המלח!
בפינת הטבע היפה הזו ודאי יעלו שאלות כמו- מה הנזק שנגרם לים המלח ולשמורת עין פשחה? מי האחראים? האם מצבו של הים ישפיע על החיים שלי? מה אנחנו יכולים לעשות כדי להצילו? ומה צפוי בעתיד?
מתי בפעם האחרונה ביקרת במצדה?
אתה זוכר שעליה נאמר "שנית מצדה לא טיפול", מי אמר ובאיזה הקשר? מי ניסה להפיל את מי? למה 900 איש החליטו להתאבד? בין ארמונות מפוארים וביצורים עתיקים, בין עבודות שימור שהן מלאכת מחשבת ובין אלפי תיירים שבאים לראות את הפלא, אנו נלמד מהעבר ונבנה  ביחד את העתיד.

 
לייבסיטי - בניית אתרים